Dersler

Dersler haftada bir saat olmak üzere, 1 ayda dört saatlik ders periyodunu yapılmaktadır. Senet ve sözleşme Zorundalıkları ve kredi kartından toplu ödemeler gibi uygulamalar yoktur. Ücretlendirmeler genel piyasa ortalamasının altındadır.

Dershanemiz

Bünyesinde bir çok öğrenci bulunduran dershanemiz Müzik eğitimi konusunda uzman ve geniş eğitmen kadrosu ve samimi duruşuyla günden güne büyüyen bir aile olarak Müziğe ve sanata hizmet etmeye devam etmektedir.

Konum

Konum olarak istanbulun kalbi beyoğlu istiklal caddesi üzerinde galatasarayda bulunan dershanemiz ulaşım açısından en merkezi bölgelerden birinde bulunmaktadır.

Konfor

Dershanemiz kişiye özel ders ortamını sağlamak için gerekli tüm donanıma sahiptir. Her odada bulunan isınma ve soğutma ekipmanları bulunmaktadır. Odalarda müzik eğitimi için gerekli tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Teknoloji

Derhanemizde bulunan ekipmanlar sayesinde en son çıkan bilgisayar programları kullanılarak ders ortamı zenginleştirilmiştir. Online sistem ile öğrenciler canlı destek hizmetinden yararlanmaktadırlar.

Video