Hakkımızda

2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere hizmet sunmaktadır.“Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:

Fiyat Politikası

2013-2014 Öğretim Yılında Ders Ücretlerinin Sabit Kalması.(Zam Yapılmaması) Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması. Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok enstrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk. Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim Türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Öğrenciler
Çocuklar